• Категорія
   Не знайдено жодної категорії, яка відповідала б вашим критеріям.
   • Виробник
    Не знайдено жодного виробника, який би відповідав вашим критеріям.
   • Products
    Не знайдено жодної продукції, яка відповідала б вашим критеріям.
     • Blog
      Не знайдено жодних публікацій у блозі, які відповідали б вашим критеріям.

     Victorinox

     Victorinox (Вікторінокс) — швейцарська компанія, виробник ножів та годинників класу люкс. Розташована у місті Ібах, у кантоні Швіц, Швейцарія. Компанія відома своїми ножами для швейцарської армії (swiss army). Ножі швейцарської армії, виготовлені компанією Victorinox, виготовлені із фірмової суміші сталі з Німеччини та Франції.

     Це найбільший виробник кишенькових ножів у світі; крім того, компанія ліцензує свій логотип для годинників, одягу та спорядження для подорожей.

     Історія

     Компанія була заснована в 1884 році як майстерня Карла Ельзенера в м. Ібах.

     Ельзенер у 1891 р. став співзасновником Schweizerischer Messerschmiedverband, асоціації швейцарських виробників ножів. Ельзенер та його колеги відтоді доставляли ножі швейцарській армії.

     У 1892 р. більшість колег Ельзенера покинули підприємство, оскільки стало очевидним, що виробник-конкурент Solingen може постачати за меншою ціною. Ельзенер наполегливо конкурував із «Золінген», зазнаючи серйозних фінансових втрат.

     По смерті матері в 1909 році Ельзенер назвав свою компанію «Вікторія» на її честь. Того ж року було представлено швейцарський герб як логотип компанії.

     У 1921 році компанія була перейменована на сучасну назву «Victorinox», словозлиття «Victoria» та «inox», скорочення від французького acier inoxydable, (нержавіюча сталь).

     back to top
     Filters