• Категорія
   Не знайдено жодної категорії, яка відповідала б вашим критеріям.
   • Виробник
    Не знайдено жодного виробника, який би відповідав вашим критеріям.
   • Products
    Не знайдено жодної продукції, яка відповідала б вашим критеріям.
     • Blog
      Не знайдено жодних публікацій у блозі, які відповідали б вашим критеріям.

     Tatonka

     TATONKA - німецький бренд на відкритому повітрі та сімейна компанія

     „У компанії Tatonka ми розробляємо товари для людей, яким подобається перебувати на природі. Ми робимо це з пристрастю, фантазією та наполегливістю - і з успіхом.“- Андреас Шехінгер, власник та керуючий директор Tatonka GmbH

     Зовнішній бренд TATONKA був створений і зареєстрований у світі в 1993 році. Незабаром після цього, в 1994 році, сімейний бізнес Mountain Sport GmbH, заснований в 1980 році, був перейменований в Tatonka GmbH. Tatonka - єдиний виробник товарів для активного відпочинку, який виготовляє всі власні вироби повністю прозоро - ось уже понад 30 років.

     Торгова марка TATONKA: баварський бізон

     Мовою сіу TATONKA означає зубрів. Ідея бренду походить від постійно популярного фільму «Танці з вовками». Для корінних американців зубри все ще є святою твариною. Це символ природи, свободи, пустелі та сили. Але це також означає набагато більше. Це стадна тварина з рішучістю та власною волею. Як зовнішній бренд, це характеристики, з якими Tatonk справді ототожнюється.

     Tatonka GmbH: німецька сімейна компанія

     Tatonka GmbH - це сімейний бізнес зі штаб-квартирою в Дасінгу поблизу Аугсбурга. Компанія має чітку ієрархію в компанії, короткі та ефективні процеси прийняття рішень, а також особисті контакти з працівниками та клієнтами. У приміщенні Датонки Dasing розміщений відділ розвитку, управління та дистрибуційний склад. Продукція виробляється на власних фабриках у В’єтнамі. Tatonka GmbH налічує близько 1000 співробітників по всьому світу.

     Запатентоване виробництво: все з одного джерела

     Продукція розробляється в Dasing і виробляється на власних заводах у В’єтнамі. Перший власний завод компанії був побудований у місті Хошимін (Сайгон) у 1989 році. Він був створений відповідно до європейських стандартів виробництва, і в'єтнамські працівники пройшли відповідну підготовку. Високі соціальні стандарти були пріоритетом з самого початку. Потужності на виробництві постійно розширювались разом із розмірами заводу. Сьогодні ми виробляємо свою продукцію на двох підприємствах компанії Mountech Co. Ltd.: Хошимін та провінція Бінь Дінь.

     Виробляючи власні товари, компанія може контролювати виробничий процес від початку до кінця і, якщо потрібно, втручатися для внесення необхідних змін та швидкого стимулювання нових розробок.

     Офіційний сайт: https://www.tatonka.com/

     Filters
     9
     Items
     of
     4
     Зображення Термос Tatonka H&C Stuff 0.35л
     Незламний термос з нержавіючої сталі ємністю 0,35 літра та гвинтовою кришкою для гарячих та холодних продуктів
     Зображення Вітрозахист для пальника Tatonka Faltwindschutz (10 секцій)
     Вітрозахисний екран з алюмінію для похідної кухні. Призначений для підтримки роботи пальника у вітряну погоду. Істотно заощаджує пальне і прискорює приготування їжі.
     Зображення Чайник для багаття Tatonka (2.5л)
     Чайник з нержавіючої сталі з термоізольованими ручками і компактним дизайном
     Зображення Набір посуду та спиртовий пальник Tatonka
     Універсальний набір посуду зі спиртової пальником Tatonka Multi Set + A. Burner
     back to top
     Filters