• Категорія
   Не знайдено жодної категорії, яка відповідала б вашим критеріям.
   • Виробник
    Не знайдено жодного виробника, який би відповідав вашим критеріям.
   • Products
    Не знайдено жодної продукції, яка відповідала б вашим критеріям.
     • Блог
      Не знайдено жодних публікацій у блозі, які відповідали б вашим критеріям.

     Термос Stanley Legendary Classic (0.47л)

     Номер виробника: 10-07931
     Колір *
     $44.00

     Номінальний обсяг термоса становить 470 мл. За заявленим характеристикам від виробника, які є вже перевіреними мільйонами користувачів гарячі напої залишаться гарячими в термосі Стенлі до 15-ї години. За 15 годин гарячий напій зможе охолонути максимум до температури 60 °. Але це не всі можливості термоса, адже використання термопродукціі розраховане не тільки на наповнення гарячими напоями, але і холодними. Температуру холодних напоїв термос зберігає так само 15 годин, а якщо наповнити термос льодом, то лід не буде танути протягом цілих 60 годин! Навіть в неймовірну спеку ви зможете приготувати собі охолоджуючий коктейль з кубиками льоду.

     Покриття Hammertone, яким покрита нержавіюча сталь - забезпечує додатковий захист. На покритті Hammertone практично не залишається слідів від пальців, на ньому важко залишити подряпини. Термоси від Стенлі піддавалися різним випробуванням, але міцність їх просто вражає. Виробник надає гарантію 25 років на свої вироби.

     Колба циліндричної форми відмінно поміщаються в рюкзак або сумку. Закривається за допомогою пробки. Пробка забезпечує вакуумне закриття, вона взагалі не пропускає повітря, завдяки чому температура рідини довго зберігає свою температуру. Після пробки йде кришка, яка є також чашкою. Завдяки подвійній стінці чашки з нержавіючої сталі і пластика чашка з гарячим вмiстом не буде обпалювати руки.

     Режими роботи Гаряче - 15 годин, Холодне - 15 годин, Крижане - 60 годин
     Вага, кг 0,46
     Об'єм:
     0.47 л
     Гарантія:
     25 років
     На сайті виробника:
     Колір:
      
      
      
     Країна реєстрації бренду:
     США
     Розмір:
     261х82x82 мм
     Матеріал:
     Нержавіюча сталь
     Країна виробник:
     Китай

     Відгуків поки немає

     Відправити повідомлення
     back to top
     Filters