• Категорія
   Не знайдено жодної категорії, яка відповідала б вашим критеріям.
   • Виробник
    Не знайдено жодного виробника, який би відповідав вашим критеріям.
   • Products
    Не знайдено жодної продукції, яка відповідала б вашим критеріям.
     • Blog
      Не знайдено жодних публікацій у блозі, які відповідали б вашим критеріям.

     Spuhr

     Місія компанії SPUHR - створювати інноваційні рішення для установки оптичних і прицільних систем з використанням мінімальної кількості складових частин. SPUHR не займається "копіюванням" і запозиченням дизайну кронштейнів інших виробників, так як процес інновації завжди актуальне. Запатентована знаменита система ISMS (ideal scope mounting system) стала візитною карткою компанії і є прекрасним прикладом інноваційного дизайну.
     Більше ста років кронштейни для оптичних прицілів виглядали і були конструктивно більш або менш однаковими, незалежно від виробника. Так було до 2010 року, коли у продажу вперше з'явилися ISMS ! SPUHR зробив з кронштейна цілу платформу з системою опцій для установки візирів, коліматорів, приладів нічного бачення, ЛЦУ і кутомірів замість звичайного посередника між зброєю і оптикою". У той же час, компанія SPUHR створила більш надійний і міцний кронштейн, порівняно з аналогами від конкуруючих фірм, створила нову систему по вирівнюванню оптичної осі прицілу в кронштейні і конструктивно зробили, мабуть, найбільш доступні візуально барабани введення поправок на прицілі після установки в кронштейн ISMS . Це означає, що стрілець може перевірити введені поправки не змінюючи положення голови. Зручно в тирі та незамінне для снайперів, які перебувають в укритті! Таким, чином SPUHR створили кронштейн, який дозволяє вводити поправки в позиції повної готовності до пострілу. Важливо відзначити і тритиєві вставки, які створюють додаткову підсвітку механізмів поправок в умовах низької освітленості, а як показує практика бойові ситуації та операції мають місце в більшості випадків саме в умовах відсутності оптимального освітлення!

     Filters
     6
     Items
     of
     5
     Зображення Кріплення Spuhr SP-6002 Ø36mm H38mm (0 MIL/0 MOA)
     0 MIL/0 MOA Height: 38 mm/1.5” Length: 139 mm/5.47” Weight: 272 g/9.6 oz
     Зображення Кріплення Spuhr SP-41808 Ø34mm H44mm (18 MIL/61.8 MOA)
     Зображення Кріплення Spuhr SP-4803B Ø34mm H38mm (13 MIL/44,4 MOA)
     Зображення Кріплення Spuhr QDP-3006 Ø30 H34mm 0MIL QDP
     Quick detachable mount featuring side clamp and dual levers on the left side of the mount, with tensioning screws on opposite side of the mount body.
     Зображення Кріплення Spuhr SP-4602 Ø34mm H38mm (6 MIL/20.6 MOA)
     6 MIL/20,6 MOA Height: 38 mm/1.5” Length: 121 mm/4.76” Weight: 257 g/9.1 oz 10-degree wedge included
     back to top
     Filters