• Категорія
   Не знайдено жодної категорії, яка відповідала б вашим критеріям.
   • Виробник
    Не знайдено жодного виробника, який би відповідав вашим критеріям.
   • Products
    Не знайдено жодної продукції, яка відповідала б вашим критеріям.
     • Blog
      Не знайдено жодних публікацій у блозі, які відповідали б вашим критеріям.

     Luth-AR

     Назва Luth є синонімом досвіду, досвіду, знань, інновацій і є рушійною силою у вогневій зброї майже 40 років. Починаючи машиністом 40 років тому, Ренді Лут заснував D.P.M.S. / Panther Arms і виросла компанія, щоб стати одним з провідних виробників вогнепальної зброї AR-15 та компонентів для вогнепальної зброї у світі.

     Ренді керував D.P.M.S. З моменту свого заснування в 1986 році і до продажу компанії в 2007 році. Володіючи 7 патентами та численними провідними інноваціями в галузі, ім’я Luth заслужило повагу всієї вогнепальної промисловості і розглядається як одна з рушійних сил зростання та популярності Ринок AR-15.

     Хоча відомий якісною, доступною за ціною повною вогнепальною зброєю AR-15, аксесуарами та комплектуючими для роздрібного ринку, менш відомим є той факт, що під керівництвом Ренді D.P.M.S. виготовляв та постачав комплектуючі для всієї галузі AR-15 / M-16. Багато конкуруючих брендів містили компоненти Luth.

     Постійний потяг Ренді до інновацій призвів до того, що галузь першою розробила, спроектувала та виготовила десятки вогнепальної зброї, комплектуючих та виробничих процесів, які сьогодні є звичними для всієї галузі.

     Офіційний сайт: https://www.luth-ar.com

     Filters
     9
     Items
     of
     1
     Зображення Приклад Luth-AR MBA-1
     Колір
      
      
     back to top
     Filters