• Категорія
   Не знайдено жодної категорії, яка відповідала б вашим критеріям.
   • Виробник
    Не знайдено жодного виробника, який би відповідав вашим критеріям.
   • Products
    Не знайдено жодної продукції, яка відповідала б вашим критеріям.
     • Блог
      Не знайдено жодних публікацій у блозі, які відповідали б вашим критеріям.

     Leofoto

     Компанія Leofoto спеціалізується на виробництві обладнання високої якості для фототехніки. Буквально з моменту заснування бренду, компанія зарекомендувала себе як виробник аксесуарів для професійних фотографів. Продукція відрізняється "привітністю" для користувача і високою якістю виконання, а також надійністю і модульність. Окремо можна підкреслити призначений для користувача інтерфейс даної марки, обладнання Leofoto гранично доступно для розуміння навіть початківцю фотографу.

     На даний момент компанія має широку мережу, що охоплює 30 країн і регіонів, а різноманітний асортимент продукції дозволяє знайти кожному зацікавленому фотографу свій інструмент підтримки при фотографуванні.

     Сам засновник компанії 15 років пропрацював в індустрії фотообладнання, що заклало в концепцію компанії жвавий інтерес до постійного збільшення якості обладнання у всіх можливих сегментах. Leofoto тестує свою продукцію в екстремальних умовах, аби при фотографуванні не виникло характерних проблем і можливі ризики руйнування обладнання були мінімізовані.

     Офіційний сайт: http://www.leofoto.com/

     back to top
     Filters