• Категорія
   Не знайдено жодної категорії, яка відповідала б вашим критеріям.
   • Виробник
    Не знайдено жодного виробника, який би відповідав вашим критеріям.
   • Products
    Не знайдено жодної продукції, яка відповідала б вашим критеріям.
     • Blog
      Не знайдено жодних публікацій у блозі, які відповідали б вашим критеріям.

     Automatic

     Компанія Automatic виробляє повнофункціональні репліки історичної зброї, масо-габаритні макети, зброя для стрільби холостим патроном, а також ряд власних моделей.

     У 2005 році кілька захоплених військовою історією конструкторів-однодумців, маючи у своєму розпорядженні єдиний фрезерний верстат, почали роботу над створенням максимально точної копії пістолета-кулемета MP40. За їх плечима був чималий досвід в металообробці і конструюванні, а також доступ до музейного експонату MP38, який використовувався як зразок. Роботи велися «з чистого аркуша»: першим етапом стало виготовлення форми для відливання бакелітових деталей і приймача магазина.

     Через три місяці був готовий перший масо-габаритний макет, до найдрібніших деталей (включаючи маркування) повторює оригінал. Наступним проектом став пістолет-кулемет ППД40, а слідом за ним моделі ППД 38/40, МР28 і МР18.
     C 2008 року компанія виробляє ММГ і зброю для стрільби холостим патроном, яке дуже швидко завоювало популярність як в історичних реконструкторів, так і у кіностудій ряду країн Європи, що спеціалізуються на зйомках фільмів на військову тематику.
     Вогнепальна зброя Automatic проводиться з 2016 року. Сьогодні бренд відомий не тільки достовірними високоякісними репліками історичної зброї, але і як розробник власних оригінальних зразків.

     Офіційний сайт: https://automatic.plus/

     back to top
     Filters