• Категорія
   Не знайдено жодної категорії, яка відповідала б вашим критеріям.
   • Виробник
    Не знайдено жодного виробника, який би відповідав вашим критеріям.
   • Products
    Не знайдено жодної продукції, яка відповідала б вашим критеріям.
     • Блог
      Не знайдено жодних публікацій у блозі, які відповідали б вашим критеріям.

     Фіксатор різьби LOCTITE 243 (синій)

     Фіксатор різьбових з'єднань середньої міцності синього кольору
     Виробник: LOCTITE
     Номер виробника: 243
     Об'єм *

     10 ml

     $10.00
     LOCTITE 243 - фіксатор різьбових з'єднань середньої міцності синього кольору. Забезпечує надійну фіксацію та герметичність болтів і гайок, запобігаючи їх послабленню через удари та вібрацію.
     LOCTITE 243 - це фіксатор різьбових з'єднань загального призначення, який забезпечує фіксацію середньої міцності. LOCTITE 243 ефективний на будь-яких металевих поверхнях, у тому числі пасивних підкладках, таких як нержавіюча сталь, алюміній і поверхні з гальванічним покриттям. Допускається наявність на поверхні незначного забруднення у вигляді технічних мастил, таких як моторні мастила, консерваційні мастила і мастильно-охолоджувальні рідини.
     • Запобігає послабленню вібруючих з'єднань, наприклад насосів, коробок передач і пресів
     • Ефективний на будь-яких металевих поверхнях, у тому числі пасивних підкладках (наприклад, корозійностійка сталь, алюміній і поверхні з гальванічним покриттям)
     • Допускається наявність на поверхні незначного забруднення у вигляді технічних мастил, таких як моторні мастила, консерваційні мастила і мастильно-охолоджувальні рідини
     • Дає змогу здійснювати демонтаж за допомогою ручних інструментів з метою технічного обслуговування
     • P1 NSF Реєстр. №: 123000

     Поради щодо використання

     Перед нанесенням клею очистіть деталі за допомогою очищувача 7063. У разі, якщо фіксатор буде наноситися при температурі нижче 5 ° C, зробіть попередню обробку деталей за допомогою Loctite 7240 (активатор). У разі, якщо деталі були в контакті з водними миючими розчинами, які залишають захисний шар на поверхні, промийте їх гарячою водою. Після полімеризації герметик стійкий до впливу води, бензину, масла, розчинів кислот, лугів, солей. Не рекомендується застосування препарату в системах з чистим хлором і киснем, пероксидами.

     Процес полімеризації

     Полімерізується в умовах відсутності повітря в невеликих зазорах між металевими поверхнями.

     Сфера застосування

     Герметизація і запобігання самовідкручування. Фіксація та герметизація різьбових з'єднань (до М36) насосів і моторів, кріплення двигунів, редукторів, пресів і т.д. Використовується, коли необхідна можливість демонтажу без застосування спеціального обладнання. Добре підходить для злегка замаслених поверхонь. Працює не тільки на активних металах(латунь, мідь), а й на неактивних поверхнях, такі як нержавіюча сталь або гальванічні покриття.

     Умови зберігання

     Продукт необхідно зберігати в сухому прохолодному місці в закритих ємностях при температурі 8 - 28 ° C (46 ° F - 82 ° F), якщо іншого не зазначено на упаковці. Для запобігання псування невикористаного продукт не виливайте назад в оригінальну упаковку.
     Колір:
      
     Об'єм:
     10 мл
     На сайті виробника:
     Мінімальна робоча температура:
     -50°C (-58°F)
     Максимальна робоча температура:
     150°C (302°F)

     Відгуків поки немає

     Відправити повідомлення
     back to top
     Filters