• Категорія
   Не знайдено жодної категорії, яка відповідала б вашим критеріям.
   • Виробник
    Не знайдено жодного виробника, який би відповідав вашим критеріям.
   • Products
    Не знайдено жодної продукції, яка відповідала б вашим критеріям.
     • Блог
      Не знайдено жодних публікацій у блозі, які відповідали б вашим критеріям.

     Термос Stanley Classic Legendary (1.9л)

     Виробник: Stanley
     Номер виробника: 10-07934
     Колір *
     $71.00

     Компанією Stanley представлена ​​легендарна модель термоса на цілих 1.9 л. Однією з особливостей даного термоса є наявність ручки, завдяки якій термос буде зручно носити і наливати рідину. Представлена ​​модель термоса Stanley Legendary Classic втілює в собі все переважні якості класичної серії термопродукціі.

     При наявності даного термоса у себе в туристичному спорядженні, ви забезпечуєте себе порівняно великим запасом гарячої води для приготування свіжої кави або іншого зігріваючого напою на природі. Варто також відзначити і час збереження температури, яке становить цілих 45 годин гарячих напоїв. Даний термос здатний зберігати температуру як гарячих, так і холодних напоїв.

     Корпус термоса виконаний з якісної харчової нержавіючої сталі з подвійними стінками, завдяки чому і забезпечується настільки великий показник збереження температури. Кришка термоса Stanley Legendary Classic виступає в якості склянки, ємність якого становить 250 мл. Закривається колба абсолютно герметично, завдяки зручній пробки. Габарити термоса порівняно з аналогами набагато менше, що дозволить його з легкістю носити в туристичному або міському рюкзаку.

     На сайті виробника:
     Об'єм:
     1.9 л
     Країна виробник:
     Китай
     Матеріал:
     Нержавіюча сталь

     Відгуків поки немає

     Відправити повідомлення
     back to top
     Filters