• Категорія
   Не знайдено жодної категорії, яка відповідала б вашим критеріям.
   • Виробник
    Не знайдено жодного виробника, який би відповідав вашим критеріям.
   • Products
    Не знайдено жодної продукції, яка відповідала б вашим критеріям.
     • Блог
      Не знайдено жодних публікацій у блозі, які відповідали б вашим критеріям.

     Сонячна панель Nitecore FSP100 (100 Вт)

     Виробник: Nitecore
     Номер виробника: FSP100
     $365.00

     Перша модель портативного зарядного пристрою виконана у вигляді сонячної панелі - це NITECORE FSP100. Завдяки цій розробці у користувача відкривається безмежний доступ до енергії в будь-якому місці де б він не знаходився будь-то природа, риболовля, подорож або екстрене відключення електрики.

     За рахунок невеликих габаритних розмірів сонячної панелі NITECORE FSP100 в складеному вигляді і вазі 2.1 кг, що порівняно з повсякденними речами нагадує ноутбук, в результаті не займе багато місця в тому ж туристичному рюкзаку, але дозволить стати цілком незалежним від стандартного джерела живлення. Після складання сонячна панель набуває ручки і стає схожою на сумку, але ще перевагою зовнішнього щільного матеріалу є те, що він надійно захистить монокристали від механічних пошкоджень при транспортуванні або зберіганні.

     Ефективність

     Порівняно з аналогічними моделями сонячних панелей, NITECORE FSP100 володіє ККД (коефіцієнт корисної дії) на 24% вище аналогів, що в еквіваленті на вироблену енергію на цілих 60% більше. Основну функціональну частину в перетворенні енергії грають використані монокристали, які знову ж таки відрізняється від аналогічних моделей тим, що здатні генерувати енергію навіть у похмуру погоду. У разі коли сонячного випромінювання більш ніж достатньо, NITECORE FSP100 забезпечує безмежним електроживленням далеко від дому та дозволяє проводити зарядку автономних електростанцій серії NPS.

     В якості основного порту для зарядки автономних електростанцій від NITECORE FSP100 служить порт 5.4А. Для зарядки інших портативних гаджетів на окремо виділеному блоці розмістилися звичні в повсякденному використанні порти, а саме два порти USB-A і один порт USB-C. Завдяки наявності широко поширених роз'ємів дозволить користувачу зарядити смартфон, налобний або кишеньковий ліхтар, Power Bank, ноутбук та інші гаджети на природі.

     За рахунок інтегрованого інтелектуального модуля автоматичного управління вихідним струмом, виконується стабілізація напруги в залежності різних погодних умов. Стабілізація напруги гарантує стабільний і головне безпечний зарядний процес.

     На сайті виробника:
     Країна виробник:
     Китай
     Вага:
     2.1 кг
     Колір:
      

     Відгуків поки немає

     Відправити повідомлення
     back to top
     Filters