• Категорія
   Не знайдено жодної категорії, яка відповідала б вашим критеріям.
   • Виробник
    Не знайдено жодного виробника, який би відповідав вашим критеріям.
   • Products
    Не знайдено жодної продукції, яка відповідала б вашим критеріям.
     • Блог
      Не знайдено жодних публікацій у блозі, які відповідали б вашим критеріям.

     Саундмодератор Steel X-Hanter 12 (12К)

     X-Hanter 12 модульний, виготовлений з авіаційного алюмінію, монтується на зброю за допомогою адаптера на змінне дульне звуження
     Виробник: Steel
     28 800,00 ₴

     X-Hunter- це сучасний модульний саундмодераторів для рушниць 12 калібру від Української компанії Steel. Глушник буде до вподоби мисливцям, спортсменам і любителям розважальної стрільби з дробовика.

     Глушник X-Hunter ефективно знижує звук пострілу до абсолютно комфортного рівня, порівняно з пострілом з дрібнокаліберної гвинтівки. Наприклад, ви можете з задоволенням стріляти в закритому тирі або маленькому капонірі без захисту органів слуху, і при цьому не важливо як активно і багато ви стріляєте. Так само добре підійде для полювання!

     Саундмодераторів сумісний з помповими, напівавтоматичними і переломними рушницями 12 го калібру, які мають змінне дулове звуження або зовнішню різьбу на стовбурі на які монтується прилад.

     Стріляти з глушником X-Hunter можна будь-яким контейнерним боєприпасом, зарядом картечі, дробу або кулею в контейнері, окрім магнум. Контейнерний боєприпас потрібен для того, щоб заряд безпечно пройшов по напрямних глушника не пошкодивши його. Глушник пройшов всі випробування і навіть краш тест! Настрел при випробуваннях проводився протягом року будь-яким ліпшим контейнерним боєприпасом від найдоступніших до топових. За час тестування було вироблено понад 2000тис пострілів різних темпів і при різних умовах! Проходження краш тесту: була залишена куля між 8м і 9м сепараторним блоком в каналі глушника і зроблений постріл кулею. Від цієї дії був зруйнований всередині сепаратоний блок 9, 10 і 11. Зовні все блоки залишилися цілими, так само діформіровалісь напрямні спиці. Стрілець і навколишні абсолютно не постраждали! Тому ми впевнені в надійності глушника і його ефективності! Випробування проводив керівник компанії і головний иженер.

     Одним з основних достоїнств глушників X-Hunter є його конструкція і ефективність.

     Прилад складається з 12 блоків-сепараторів, його можна регулювати по довжині в залежності від завдань, які ставить перед собою стрілок. Ви можете зібрати саундмодераторів з 12, 10, 8 або 6 блоків, зробивши його габарити в два рази менше. Все необхідне для зміни конфігурації глушника йде в базовій комплектації.

     Також завдяки модульної конструкції, глушник зручний в обслуговуванні, ви можете прибрати нагар абсолютно з усіх внутрішніх поверхонь приладу використовуючи стандартні засоби для чищення.

     Подібний пристрій робить глушник повністю ремонтно придатним. При необхідності ви можете придбати будь-які складові частини глушника окремо.

     Країна виробник:
     Україна
     Країна реєстрації бренду:
     Україна
     Колір:
      
     Гарантія:
     1 рік
     Матеріал:
     Алюміній
     Нержавіюча сталь
     Вага:
     1.1 кг
     Розмір:
     300х70x50 мм
     Покриття:
     Cerakote

     Відгуків поки немає

     Відправити повідомлення
     back to top
     Filters