• Категорія
   Не знайдено жодної категорії, яка відповідала б вашим критеріям.
   • Виробник
    Не знайдено жодного виробника, який би відповідав вашим критеріям.
   • Products
    Не знайдено жодної продукції, яка відповідала б вашим критеріям.
     • Блог
      Не знайдено жодних публікацій у блозі, які відповідали б вашим критеріям.

     Приціл коліматорний NOBLEX Sight III (3.5 MOA)

     Виробник: NOBLEX
     Номер виробника: 55707
     $547.00

     Після широкого визнання серед покупців Docter® Sight II, а також його вкрай вдалих продажів по всьому світу, логічним кроком концерну Analytik Jena AG став випуск наступного покоління прицілу коліматора відкритого типу Docter® Sight III.

     Зберігши в собі всі переваги попередника, а саме:

     • компактність
     • легкість
     • маневреність

     Docter® Sight III став ще більш надійним. Вдосконалений моноблочний алюмінієвий корпус тепер не містить пластикових деталей і розрахований на екстремальну використання. Він повністю герметичний, а тому надійно захищає електроніку приладу, навіть при ґрунтовному зануренні у воду.

     Ще одним нововведенням стала перероблена система яскравості точки. Поряд з використовуваної Docter® Sight II системою автоматичної регулюванням яскравості світіння точки, в Docter® Sight III використовується інноваційна 3х-уровненвая система яскравості світіння, яка виставляється вручну з допомогою захисного ковпачка з магнітом:

     1. Minimal (мінімальний) - режим з найнижчим споживанням енергії. Рекомендований до застосування при частому і тривалому використанні.
     2. Dynamik (динамічний) – стандартний збалансований режим роботи. Рекомендований для різного використання (цей режим встановлюється за замовчуванням).
     3. Power (потужність) – підвищена яскравість фону і максимальна яскравість точки.

     Рекомендований для використання при специфічних умовах (сафарі, при ослабленому сприйнятті людиною червоного кольору і т. д.). Також використовується на IPSC (змаганнях Міжнародної конфедерації практичної стрільби).

     Відгуків поки немає

     Відправити повідомлення
     back to top
     Filters