• Категорія
   Не знайдено жодної категорії, яка відповідала б вашим критеріям.
   • Виробник
    Не знайдено жодного виробника, який би відповідав вашим критеріям.
   • Products
    Не знайдено жодної продукції, яка відповідала б вашим критеріям.
     • Блог
      Не знайдено жодних публікацій у блозі, які відповідали б вашим критеріям.

     Оптичний приціл Swarovski dS 5-25x52 P

     Виробник: SWAROVSKI OPTIK
     150 550,00 ₴
     dS 5-25x52 P – новинка від компанії Swarovski – «розумний» приціл, призначений, в першу чергу, для мисливців. Приціл dS автоматично відображає коректну точку прицілювання, враховуючи дистанцію, тиск повітря, температуру і кут, завдяки розташованому в окулярі дисплею.
     Фактично, приціл Swarovski dS 5-25x52 P – це комплекс, оснащений далекоміром, датчиками атмосферного тиску і температури, інклінометром, поміщеними в корпус з центральною трубою діаметром 40 мм. В барабані, традиційно призначеному для вертикальних поправок, знаходиться блок живлення, що забезпечує достатню кількість енергії, необхідної для харчування електроніки прицілу. Електроніка, антена Bluetooth і трансфокатор розташовані в окулярі прицілу.
     Для програмування використовується фірмове мобільний додаток dS Configurator, за допомогою якого задаються основні параметри: балістика патрона, дистанція пристрілки і налаштування відображуваної інформації.
     Надалі, при натисканні на кнопку, розташовану на окулярі, система автоматично прораховує всі необхідні змінні і відображає на прицільної сітки точку влучення по висоті. Також можна вивести на дисплей розрахункову енергію кулі.
     Swarovski dS 5-25x52 P – інноваційний приціл, призначений для стрільби на різних дистанціях: від 30 до 1375 м, з можливістю вимірювання кута /- 60 градусів, з мінімальними витратами на складні балістичні розрахунки.
     Колір:
      

     Відгуків поки немає

     Відправити повідомлення
     back to top
     Filters