• Категорія
   Не знайдено жодної категорії, яка відповідала б вашим критеріям.
   • Виробник
    Не знайдено жодного виробника, який би відповідав вашим критеріям.
   • Products
    Не знайдено жодної продукції, яка відповідала б вашим критеріям.
     • Блог
      Не знайдено жодних публікацій у блозі, які відповідали б вашим критеріям.

     Мультитул Leatherman Super Tool 300 (чорний)

     Виробник: Leatherman
     Номер виробника: 831105
     $106.00

     Інструмент Leatherman Super Tool 300 сконструйований по справжньому для важкої роботи. Модель виготовлена для жорсткого й суворого застосування – робочі рукавички можна навіть не знімати. Спеціально посилені рукоятки і фіксатори інструментів. Нові пасатижі Super Tool 300 – є одним з найбільш потужних і міцних мультитулів на ринку. Тепер вони витримують ще більше навантаження. В кінцевому результаті ви можете без жалю використовувати свій інструмент по-максимуму.

     Кусачки для сталевих тросів, обтиск електричних наконечників, чотири викрутки, шила — всі ці доповнення роблять мультитул Super Tool 300 дуже цінним.
     Даний багатофункціональний інструмент відноситься до повнорозмірним в лінійці продукції Leatherman і був представлений широкій публіці в 2009 році як мультитул з високоякісної нержавіючої сталі для професійного використання в суворих умовах. Leatherman SUPER TOOL 300 є альтернативою моделі «Core» і більш старих моделей «Super Tool», і самим сильним і міцним інструментом з усього модельного ряду продукції Leatherman.

     Серед істотних поліпшень Leatherman SUPER TOOL 300 були: клепані кусачки з підшипникової сталі марки 154 CM, звужується до пассатижам рукоять, змінні пластини із сталі 154CM на кусачках (тепер якщо кромки зам'ялися або выкрошились їх можна замінити придбавши окремо), а так само вирізи на рукоятках навпроти лез і великі виїмки для виймання на лезах стали, безсумнівно зручні для використання інструменту в рукавичках.

     Leatherman Super Tool 300 - володар багатьох нагород і незамінний помічник при виконанні ремонтних і будівельних робіт. Завдяки покращеному дизайну цей повнорозмірний мультитул можна без проблем використовувати в невеликому просторі. Спеціальні вирізи в рукоятці дають можливість легко відкривати інструменти, навіть працюючи в рукавичках. Всі інструменти і леза зафіксовані від випадкового закриття.

     Відмінною рисою Leatherman Super Tool 300 є те, що ріжучі кромки кусачок, виготовлені із загартованої сталі 154CM - змінні. Leatherman Super Tool 300 - відмінний вибір для широкого кола користувачів: від професійних будівельників до автолюбителів.

     Загальна довжина, мм: 115
     Матеріал клинка: 20HC
     Матеріал рукоятки: Нержавіюча сталь
     Колір клинка: Чорний
     Кількість функцій: 19
     Функції:
     Великий клинок, Кільце для перенесення, Мала плоска викрутка, Шило, Консервний ніж, Велика плоска викрутка, Інструмент для зняття ізоляції, Відкривачка для пляшок, Пила по дереву, Плоскогубці, Велика хрестова викрутка, Гострогубці, Великий клинок серрейторный, Середня плоска викрутка, Напилок, Кусачки, Жорсткі кусачки для дроту, Лінійка, Потужні кусачки, Різак
     Вага, кг: 0,272 кг
     Комплектація: Мультитул, чохол (нейлон), фірмова упаковка
     Колір:
      
     Гарантія:
     1 рік
     На сайті виробника:

     Відгуків поки немає

     Відправити повідомлення
     back to top
     Filters