• Категорія
   Не знайдено жодної категорії, яка відповідала б вашим критеріям.
   • Виробник
    Не знайдено жодного виробника, який би відповідав вашим критеріям.
   • Products
    Не знайдено жодної продукції, яка відповідала б вашим критеріям.
     • Блог
      Не знайдено жодних публікацій у блозі, які відповідали б вашим критеріям.

     Магазин Magpul PMAG D-50 LR/SR GEN M3 (кал .308 Win / 7.62x51, 50 набоїв)

     Виробник: Magpul
     Номер виробника: MAG993
     7 000,00 ₴

     Magpul PMAG D-50 - це міцний, легкий та надійний полімерний барабан із 50 патронами, розроблений для боєприпасів 7,62x51 NATO / .308 Winchester для гвинтівок SR25 / M110. Він здатний використовувати відповідні боєприпаси, більші за SAAMI, до 2.830 ”OAL, такі як M118LR. Спроектований за тими ж суворими стандартами, що і відомі барабанні журнали Magpul PMAG та PMAG D-60®, D-50 продовжує традиції PMAG високої продуктивності та надійності. Крім того, D-50 має функції GEN M3, що означає підвищену міцність, довговічність та надійність.

     Magpul PMAG D-50 розділяє свою конструкцію з легендарною Magpul PMAG GEN M3, яка включає ударостійку та стійку до подряпин полімерну конструкцію наступного покоління та здатність повністю закріпити на закритому болті. Міцні внутрішні елементи з нержавіючої сталі витримують корозію та тривале зберігання при навантаженні без втрати функціональності, втомленості пружини та проблем із надійністю. Ковзаючий напівжорсткий пилозахисний кожух запобігає проникненню піску та сміття під час зберігання та транспортування.

     Зручність у використанні стоїть на першому плані конструкції D-50. Храповий вантажний вантаж знімає натяг пружини, завдяки чому D-50 легко завантажується вручну. Напівпрозоре вікно проти відблисків на задній частині барабана забезпечує швидку позитивну візуальну індикацію залишку боєприпасів. Крім того, D-50 можна швидко розібрати за допомогою простої викрутки з плоским лезом, а матриця має точковий малюнок, що дозволяє легко маркувати та ідентифікувати.

     Країна реєстрації бренду:
     США
     Країна виробник:
     США
     Колір:
      
     Збройова платформа:
     AR10
     Калібр:
     .308 Win / 7.62x51
     На сайті виробника:

     Відгуків поки немає

     Відправити повідомлення

     Схожі товари

     Зображення Магазин Magpul PMAG 10 LR/SR Gen M3 (кал .308 Win / 7.62x51, 10 набоїв)
     Зображення Магазин Magpul PMAG 20 LR/SR Gen M3 (кал .308 Win / 7.62x51, 20 набоїв)
     back to top
     Filters