• Категорія
   Не знайдено жодної категорії, яка відповідала б вашим критеріям.
   • Виробник
    Не знайдено жодного виробника, який би відповідав вашим критеріям.
   • Products
    Не знайдено жодної продукції, яка відповідала б вашим критеріям.
     • Blog
      Не знайдено жодних публікацій у блозі, які відповідали б вашим критеріям.

     Ліхтар та зарядний пристрій для авто Nitecore VCL10

     Вбудоване магнітне кріплення дозволяє закріпити ліхтар на кузові автомобіля і інших металевих поверхнях Робота від вбудованого акумулятора: біле світло до 3-х годин, а червоний маяк до 20 годин Склобій допоможе швидко розбити автомобільне скло в екстрених ситуаціях Quick Charge 3.0 високострумовий USB зарядний пристрій, 2.4а, для швидкої зарядки ваших гаджетів
     Виробник: Nitecore
     Номер виробника: VCL10
     1 160,00 ₴
     шт

     Зовсім новий багатофункціональний ліхтар від прикурювача, характеризируючий себе як «все в одному» - це Nitecore VCL10. Представлений пристрій поєднує в собі не тільки автомобільний зарядний прилад, але і склобій, ліхтар білого світла і маячок червоного світла. На перший погляд пристрій Nitecore VCL10 виглядає як стандартний автомобільний адаптер, але при розгляді по ближче виявляється те, що він обладнаний унікальними і досить сучасними технологіями, що забезпечує стабільну і головне тривалу роботу.

     VCL10 отримав Золоту нагороду на міжнародній виставці товарів для спорту і туризму Asia Outdoor 2018, ще до його офіційного релізу.

     Зарядка

     Невеликий, але дуже функціональний VCL10 обладнаний двома зарядними портами USB, що працююють з технологією швидкої зарядки версії 2.0 і останньої розробки Quick Charge 3.0, маючи максимальний вихідний струм 2.4 А. Для забезпечення стабільності в роботі і головне безпеки, зарядний адаптер включає захист від перевантаження мережі, короткого замикання, перенапруги і також вирівнює струм, при низькій напрузі, перевантаження по струму. Пристрій також автоматично встановлює вихідний струм при підключенні будь-якого портативного пристрою, що робить його сумісним з гаджетами на Android і IOS.

     Тривалість роботи будь-якого сучасного гаджета залежить від правильного теплообміну, прилад VCL10 працює під контролем технології TLC, яка компенсує втрати напруги на конденсаторі, забезпечуючи при цьому стабільну вихідну напруга при зарядці будь-якого пристрою, при цьому передбачено навіть на втрату напруги в кабелі.

     Ліхтар і червоний маячок

     Унікальний аксесуар розрахований для автомобіля, передбачає не тільки одну основну функцію, а саме зарядного пристрою, але ще обладнаний ліхтарем з червоним маячком. Величезною перевагою роботи VCL10 і його ліхтарів, є їх автономність. Ліхтар і маячок можуть працювати не тільки від мережі автомобіля, але і від вбудованого акумулятора об'ємом 240mAh, що автоматично робить його заряджаємим ліхтарем, забезпечуючи максимальний час роботи ліхтаря до 3-х годин, а маячка до 20 годин.

     Червоний маячок встановлюється за рахунок магніту на попереджувальний знак біля автомобіля при аварійній стоянці на час поганої видимості в умовах густого туману або сильного дощу. Маячок працює разом з фотодетектором, який підлаштовується під освітлення, контролюючи яскравість, так і буде змінювати частоту мигання від 1Гц до 10Гц для попередження транспорту, що наближається.

     Конструкція

     Завдяки використанню ультралегких, але в той же час міцних полікарбонатних матеріалів, зарядний пристрій Nitecore VCL10 має вагу всього в 44.5 грама. Використаний матеріал дуже міцний і добре справляється з відведенням тепла, що виділяється, забезпечуючи високу стабільність роботи. Одна із сторін VCL10 обладнана магнітом, який гарантує хорошу зчіплюваність з будь-якими металевими поверхнями для підсвічування потрібної частини біля автомобіля. Торцева частина виконана з вольфрамової сталі гарантує хорошу провідність струму, і виконано в загостреній формі дозволяючи використовувати її як склобій.

     Основні особливості та інновації

     • Багатофункціональний автомобільний зарядний пристрій USB Quick Charge
     • Підтримка Quick Charge 2.0 і Quick Charge 3.0
     • Біле і червоне світло, керовані однією кнопкою
     • Вбудований фотодетектор, що дозволяє прискорювати спалахи червоного маячка при виявленні зустрічних наближаючих транспортних засобів
     • Торцева частина з вольфрамової сталі
     • Вбудований літій-іонний акумулятор ємністю 240 mAh для максимального часу роботи до 20 годин
     • Технологія TLC забезпечує автоматичне налаштування вихідного напруги у відповідності з вихідним струмом
     • Поліпшений захист від перевантаження, короткого замикання, перенапруги, мінімальної напруги, перевантаження по струму і перегріву і т. д.
     • 90-градусний нахил голови
     • Вбудований магніт
     • Ударостійкість до 1м
     • Виготовлений з міцного полікарбонатного матеріалу
     • Сертифікований RoHS, CE, FCC і CEC
     • Застрахований по всьому світу компанією Ping An Insurance
     Відправити повідомлення
     back to top
     Filters